Afscheid van Jack, Sonja en Ina
23 september 2025





Zaterdag 20 september hebben onze trainers Jack Engelaar, Sonja Datema-Ooijendijk en Ina van Lavieren afscheid genomen van TPvK. Een lange rij van mensen kwamen hun (oud)trainers de hand schudden en hen bedanken voor de tennis- en padellessen door de jaren heen.
Jack is in maart 1999 als tennistrainer bij Keltenwoud gestart, Sonja sloot in 2001 als tennistrainer aan. Omdat Jack zich de laatste jaren meer bekwaamde in de padelsport, heeft Ina een aantal jaren Jack en Sonja bijgestaan in de tennis- en padellessen. Onze voorzitter Chris memoreerde een aantal zaken die hij met Jack en Sonja heeft meegemaakt. Toen Chris in 2006 lid werd bij Keltenwoud werd Dennis Vlasblom zijn tennismaatje op advies van Sonja. Dankzij de (zware) lessen die zij van Jack kregen, is Chris zelfs een keer clubkampioen geworden. Ook hun competities werden daardoor succesvol gespeeld, Jack was een strenge leermeester. Hetzelfde gold voor de competitie teams, jarenlang werden zij getraind en begeleid door Jack en Sonja. Duizenden leden van Keltenwoud zijn door Jack en Sonja de beginselen van de tennis- en padelsport bijgebracht. Zoveel jaren tennistrainers zijn op hetzelfde park is uniek. De vele aanwezigen bij het afscheid hebben overduidelijk hun waardering voor de trainers laten blijken in de vorm van cadeaus, complimenten en goede wensen voor de toekomst.
Sonja en Jack bedankten iedereen voor de vele jaren van fijne samenwerking. Beiden waren ook vol lof over de samenwerking met de verschillende besturen door de jaren heen. Als laatste bedankten Sonja en Jack speciaal elkaar voor de fijne samenwerking tussen hen beiden.
Nieuwscategorieën