Competitie

20 maart 2023


Nog even en we zitten midden in de KNLTB-voorjaarscompetitie. En hoe: met liefst 52 Keltenwoud-teams waarvan 26 tennis- en evenveel padelteams! Met een gemiddelde teambezetting van 5 à 6 spelers, betekent dit dat meer dan een kwart van onze leden competitie gaat spelen. Heel fraai en veel succes allemaal!

Ook onze verenigingscompetitieleiders (VCL’s) zijn blij met deze animo bij de leden om aan de competitie mee te doen. Deze begint op vrijdag 7 april en duurt tot eind mei en bij eventuele afgelastingen tot begin juni. Het betekent in deze periode wel dat de belasting op onze padelbanen met name op de vrijdagavond hoog zal zijn en op zaterdagen op de tennisbanen.  Onze ‘tennisafvaardiging’ bestaat uit 22 senioren- en 4 juniorenteams. Door een kleine verschuiving van een team van de vrijdag naar de zaterdag en door twee nieuwe teams van externe clubs, zijn er nu 9 teams op zaterdag. Deze zaterdagcompetitie duurt als vanouds 7 weken. Op vrijdagavond spelen de teams om de week thuis. In de padelcompetitie tellen we 9 teams in een herendubbel-bezetting, 9x damesdubbel en 8x gemengd. Ook hier 9 teams op vrijdagavond, 5 op zaterdag en 12 op zondag, waaronder één jeugdteam. Zij komen uit in de 1e tot en met de 5e klasse. Door de voorjaarscompetitie wordt het maandelijkse padel-inloopuur verplaatst van de vrijdagavond naar de 2e zaterdag van de maand. 

Nieuwscategorieën