Keltenwoud 50+ toernooi als vanouds gezellig!
13 augustus 2025





Met 111 deelnemers die samen 100 wedstrijden speelden was het weer een gezellige week. Het mooie weer droeg daar natuurlijk ook aan bij. De twee regenbuitjes waar vooral de padellers last van hadden zijn snel weer vergeten.
De 50+ commissie is verheugd dat er veel spelers zijn die het idee van het 50+toernooi goed begrijpen. Bij gelijke sterkte ga je er vol voor, mocht het planning technisch minder uitgevallen zijn, dan maak je er voor beide partijen een leuke wedstrijd van. Tenslotte komen we vooral bij elkaar om lekker een potje te tennissen/padellen en het daarna ook nog gezellig te hebben. De uiteindelijke winnaars van elke poule werden dit jaar verrast met een echt collectorsitem: de 50 jaar jubileum Keltenwoud pet!
Bij de opening van het toernooi vertelden fietsmaatjes Frank en Rob over wat Fietsmaatjes, het Goede Doel van het jubileumjaar van Keltenwoud, voor hen betekent. Het thema van dit jaar - “Maatjes” – was hier dan ook op aangepast. In dit kader ontvingen alle spelers bij aanvang van het toernooi en rolmaatje, gesponsord door Jillis Baggerman Makelaardij. Ook de andere dagen stonden in het teken van “Maatjes”. Dinsdag was het Vismaatjes- dag met Maatjesharing en vissen naar de dagprijzen, woensdag Verwendag door Marja en haar maatjes, donderdag Drinkmaatjes-dag met een Wijnproeverij, en vrijdag Feestmaatjes-dag met prijsuitreiking, buffet en trekking Grote Loterij met de hoofdprijs een weekendje weg! De gelukkige winnaar was Ad Rossen.
De opbrengst van de lotenverkoop is aangevuld met de inkomsten van de fysio’s, de masseuse, de kapsters en Roos. Dames, hartelijk dank! Er kan een bedrag van € 2395 toegevoegd worden aan de Jubileumactie voor de Fietsmaatjes!
Hierbij willen we ook onze sponsors, van prijsjes en hapjes bedanken, met name Jillis Baggerman, notariskantoor VPVA, AH, Plus, Mitra, Fishfriends en nog heel veel andere lokale bedrijven. Denk dus ook eens aan hen wanneer je boodschappen gaat doen!
Het was fijn te zien dat er dit jaar weer nieuwe en jongere gezichten waren en ook wat sterkere niveaus. Als dit zich zo doorzet, wordt het volgend jaar weer iets beter te plannen voor iedereen. Zet de datum maar alvast in de agenda: 3 t/m 7 augustus 2026!
Nieuwscategorieën