Wintertennis damesdubbel
Vandaag - 21:05
Donderdagavond 5 maart was de afsluiting van het wintertennis damesdubbel. Aan het wintertennis deden 24 dames mee. Zij speelden 7 avonden in wisselende samenstellingen tegen en met elkaar. Ze wedstrijden duurden 5 kwartier, en/of om twee gewonnen sets.
Degene die de meeste punten verzamelde na 7 keer spelen had gewonnen. Je kreeg twee punten als je gewonnen had, 1 met gelijk spel en 0 als je verloren had. Dit jaar had Inge Wouters de meeste punten, de aanmoedigingsprijs ging naar Marianne Buné-Blijenberg.
Het was de laatste keer dat Petra Ruijsch en Petra Busser het wintertennis damesdubbel georganiseerd hebben, het volgend seizoen neemt iemand anders het stokje van hen over. Onder het genot van een drankje en hapje bedankten Petra en Petra iedereen voor de deelname aan het wintertennis. De spelers bedankten op hun beurt Petra en Petra voor de organisatie met een cadeautje voor beiden.
Nieuwscategorieën